
влевовправо
Бензопила Белмаш 2.8 кВт (гарантія 12 міс)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
2 160 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 027-92-73
Менеджер-консультант
- +380 (96) 972-23-91Продавець (оформлення замовлень)
- +380 (68) 077-05-37Менеджер-консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Белмаш — це бюджетний варіант бензопилки з порівняно великою потужністю. Бензопила проста у використанні, недорогога в обслуговуванні. Ідеально підходить для роботи в простих домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина пропилу, (мм) | 430 |
| Вага | 5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм масляного бака | 340 мл |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
- Ціна: 2 160 ₴

