
Бензопила Кубань БЖ 450 Т (2 шини, 2 ланцюги)
- Немає в наявності
2 880 ₴
+380 (99) 027-92-73
Менеджер-консультант
- +380 (96) 972-23-91Продавець (оформлення замовлень)
- +380 (68) 077-05-37Менеджер-консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Кубань — це пила нового покоління. Обладнана металевою кришкою стартера, а також металевою кришкою шини. Потужний двигун дасть змогу працювати з великими деревами. Для швидкого заведення в комплекті постачається праймер (примусова підкачка бензину). Стартер має дві пружини для легкої заводи двигуна. До комплектації входять дві шини та два ланцюги.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина пропилу, (мм) | 430 |
| Вага | 5.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
- Ціна: 2 880 ₴
